Skip to Main Content
Páníček hladí kočku

Péče o ledviny

PRVNÍ VÝŽIVA PROPOJUJÍCÍ ZDRAVÉ TRÁVENÍ A ZDRAVÉ LEDVINY

Hill's Prescription Diet k/d nyní obsahuje naši směs prebiotik ActivBiome+ Kidney Defense.

Přihlaste se nebo se zaregistrujte a zjistěte bližší informace.

Doplňující informace o produktech a další zdroje jsou k dispozici veterinářům, kteří mají na HillsVet.com registrovaný účet.

Ještě nemáte účet?

Připojte se k nám ještě dnes a získejte přístup ke všem nástrojům, které jsme pro Vás vytvořili.

Ochrana osobních údajů | Podmínky

Kočka se svým páníčkem

Je naprosto zásadní zareagovat včas, aby si zvíře zachovalo do budoucna co nejvíce sil.

Nové důkazy1,2 prokázaly, že existuje vazba mezi zdravím střevního mikrobiomu a chronickým onemocněním ledvin a to dokonce i v rané fázi. Pro zvířata to znamená, že včasná detekce a léčba jsou důležitější než kdy dřív.

  • 40–60 % zvířat trpících onemocněním ledvin NEKONZUMUJE krmivo pro zdravé ledviny.3,4 Přejděte na vhodný výrobek pro zdraví ledvin už během 1. stádia chronického onemocnění ledvin, aby se zpomalil průběh nemoci. Hill's Prescription Diet k/d je klinicky testované krmivo, podložené klinickými důkazy 1. stupně.

Technologie ActivBiome+ Kidney Defense byla speciálně vyvinuta, aby podpořila zvířata trpící chronickým onemocněním ledvin.

Obsahuje patentovanou směs betainu a prebiotické vlákniny, u níž bylo prokázáno, že vyživuje střevní mikrobiom a pomáhá podpořit funkci ledvin. Nyní ve všech krmivech Hill's Prescription Diet k/d.

Krmiva Hill's Prescription Diet k/d jsou navržena tak, aby pomáhala omezit zátěž pro ledviny.

  • Podporují přirozenou schopnost zvířat vytvářet a udržet si svalovou hmotu.

  • Suchá krmiva obsahují technologii podporující chuť k jídlu (Enhanced Appetite Trigger, E.A.T.), u níž bylo klinicky prokázáno, že stimuluje chuť k jídlu a podporuje příjem potravy.

Kočka si prohlíží misku s jídlem

Vědecky podloženo

Notebook s rychlými doporučeními na obrazovce

Snadnější způsob, jak vytvořit doporučení

Vyberte si z několika různých druhů doporučení a vytvořte personalizované doporučení ke krmení, šité na míru jedinečným potřebám Vašeho pacienta. To vše v několika kliknutích.

Rychlé doporučení

Skvělý způsob, jak objednat naše produkty.

Máte nějaké otázky? Máme na ně odpovědi.

Máte ohledně Hill’s nějaké otázky nebo potřebujete bližší informace? Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme najít správné krmivo Hill’s pro Vaše pacienty.

REFERENCE:

  1. Ephraim E a Jewell DE. Účinky přidaného potravinového betainu a rozpustné vlákniny na metabolity a fekální mikrobiom u psů trpících onemocněním ledvin v rané fázi. Metabolites 2020;10:0370. https://doi.org/10.3390/metabo10090370)
  2. Hall JA, a kol. Podávání stravy obohacené o betain a prebiotika kočkám trpícím chronickým onemocněním ledvin zvyšuje celkovou tělesnou hmotnost a omezuje uremické toxiny. PLoS ONE 2022;17(5);e0268624. https://doi.org/10.1371/journal.pone.0268624)
  3. Chen CN, a kol. Vet J 2018;232:33-39.
  4. Markovich JE, a kol. J Fel Med Surg 2015;17:979-83.